jak podrywać kobietyZanim zadzwonisz zawsze odczekaj jeden dzień.

Zawsze jeśli bierzesz numer telefonu nowo poznanej dziewczyny, to powinieneś odczekać dzień albo dwa zanim do niej zadzwonisz. To jest taki standardowy czas jaki powinieneś odczekać. Jeśli nie wiesz jeszcze jak poderwac dziewczyne to musisz się tego oczywiście nauczyć bo bez numeru telefonu nigdy nikogo nie poznasz.

W każdym bądź razie jeśli dostajesz numer telefonu od dziewczyny, to nigdy nie powinieneś dzwonić w ten sam dzień. Takie coś jest jeszcze bardziej uzasadnione, jeśli nie mieliście czasu porozmawiać i tak naprawdę nie wiesz jaka ona jest. W takiej sytuacji odczekanie dnia jest jak najbardziej wskazane. I to jeszcze powinna być jakaś późna wieczorna pora, żeby dziewczyna zdążyła się już zaniepokoić dlaczego tak naprawdę jeszcze nie zadzwoniłeś. To jest element takiej gry, która ma wzbudzić w dziewczynie atrakcje. Nie możesz go pominąć bo inaczej stracisz szanse na spotkanie.

2) Zawsze rozmawiaj przez telefon z dziewczyną w sposób spontaniczny.

Nigdy nie planuj spotkania na dwa albo trzy dni do przodu. Jeśli dzwonisz do dziewczyny, to dawaj jej bardzo mało czasu na zastanowienie się, czy tak naprawdę chcę sie z Tobą spotkać. Takie zachowanie na pewno ją zaskoczy i dzięki temu będzie miała mniejszą odwagę odmówić Ci spotkania. Uwierz mi, to naprawdę działa.

3) Zawsze mów krótko i zwięzło.

Określ sobie plan, co chcesz jej powiedzieć i ściśle się go trzymaj. Na coś więcej będzie czas, kiedy się zobaczycie i będziesz miał okazję obserwować język jej ciała. Wtedy możesz wzbudzać w niej atrakcję i wysilić się na coś więcej. Jeśli dziewczyna poczuje, że rozmawiasz z nią przez telefon konkretnie, to da jej to bardzo dużo do myślenia. Okażesz się wtedy niezależnym facetem, a właśnie tacy kręcą kobiety najbardziej. Zanim zadzwonisz masz wystarczająco dużo czasu, żeby sobie wszystko zaplanować. Nie spiesz się, żeby czegoś nie przeoczyć.

4) Przedstaw jej swój plan, ale o nic nie pytaj.

Jeśli dzwonisz do dziewczyny, to powiedź jej na co masz aktualnie ochotę i daj jej do zrozumienia, że może zrobić to z tobą. Broń boże nie pytaj się jej na co ona miałaby ochotę, ale jak chciałaby spędzić dzisiejszy wieczór. Musisz mówić jasno, czego od niej oczekujesz i nie dawać jej możliwości zadecydowania o tym jak razem spędzicie czas. Kobiety bardzo lubią mężczyzn, którzy wiedzą czego chcą i w jaki sposób chcą spędzić czas z dziewczyną, z którą się umówili.

5) Umawiaj się zawsze z dziewczyną w normalne dni tygodnia, a nigdy nie w piątki i weekendy.

W ten sposób dasz jej do zrozumienia, że w te dni tygodnia jesteś dostępny tylko dla swoich znajomych i nie możesz jej wobec tego poświęcić czasu. Jeśli dziewczyna okaże się naprawdę interesująca, to dopiero wtedy możesz zacząć się z nią umawiać w sobotę i w niedzielę. Jeśli dziewczyna zapyta Cię, dlaczego nie możesz zobaczyć się z nią w weekend, to daj jej delikatnie do zrozumienia, że możesz jej zaproponować spotkanie w inny dzień, ponieważ jesteś umówiony z kolegami na kręgle, albo od dawna miałeś pojechać gdzieś ze swoim najbliższym przyjacielem. Musisz jej stanowczo odmówić, ale podać również jakiś konkretny powód, żeby nie poczuła się zbyta i niechciana. Musisz być trochę egoistą, ale nie przejmuj się tym, to podziała tylko na Twoją korzyć. Na tym etapie znajomości możesz sobie pozwolić na takie zachowanie.

6) Jeśli ona nie odebrała za pierwszym razem to nie dzwoń kolejny raz.

Dzisiaj na każdym telefonie komórkowym wyświetli się nieodebrane połączenie. jeśli dziewczyna będzie się chciała z Tobą skontaktować, to po prostu oddzwoni. Jeśli ona nie oddzwoni do ciebie w ciągu kilku dni, to kiedy w końcu się zdecyduje Ty też możesz nie odebrać i tym samym pokazać jej swoją niezależność. Pamiętaj o tym i wykorzystuj to za każdym razem jeśli poczujesz, że dziewczyna urządza sobie z Tobą jakieś gierki i specjalnie nie odbiera.

7) Jeśli już kilka razy do niej dzwoniłeś i nie odebrała, to możesz jej zostawić wiadomość.

Możesz jej napisać jakąś krótką i słodką wiadomość, ale nie możesz również za bardzo przesadzić. Poproś ją po prostu o to, żeby oddzwoniła. Musisz jednak tak ułożyć tą wiadomość, żeby ona wiedziała, ze jak nie oddzwoni, to Ty się tym nie przejmiesz. Pokarz jej, że chcesz się z nią skontaktować, ale jeśli tego nie zrobi, to Twój świat się nie zawali.

8) Możesz dzwonić do niej tylko trzy razy bez zostawienia wiadomości.

Jeśli dziewczyna nie obierze od Ciebie telefonu dwa razy, to dopiero wtedy możesz napisać jej jakąś wiadomość. Oczywiście odzwoń do niej w ostępach kilku dniu, a nie kilku godzin. To naprawdę jest bardzo istotne. Nie możesz być nachalny i pokazywać, że za bardzo Ci zależy.

9) Jeśli napisałeś jej wiadomość, to odczekaj trochę zanim wyślesz jej następną.

Jeśli dzwoniłeś do niej kilka razy i zostawiłeś jej wiadomość, to powinieneś poczekać na jakąś odpowiedź od niej. Jeśli masz zamiar zostawić jej jeszcze jedną wiadomość, to musisz poczekać kilka dni, żebyś nie wyszedł na bardzo zdesperowanego faceta, który nigdy nie umawiał się z żadną dziewczyną przez telefon. Musisz być cierpliwy inaczej dziewczyna nie uzna Cię za atrakcyjnego faceta. W czasie kiedy czekasz na odpowiedź jednej dziewczyny możesz spróbować skontaktować się z inną. Nie trać czas, bo ta pierwsza może się w ogóle już do Ciebie nie odezwać.

Jeśli dziewczyna oddzwoni do Ciebie po bardzo długim czasie, to możesz udawać, że zupełnie o niej zapomniałeś i tak naprawdę, to nie wiesz, o co jej chodzi. Pokarz, że jesteś niedostępny i masz do niej trochę żal, że wcześniej nie zdecydowała się na kontakt z Tobę. Daj jej do zrozumienia, że teraz to ona musi się postarać, żebyście oboje mogli się spotkać. Uważam, ze taki sposób postępowania jest sprawiedliwy i spowoduje, ze dziewczyna potraktuje Cię po prostu poważnie.

10) Jeśli zbyt długo czekasz na jakąś wiadomość od niej, to po prostu sobie odpuść.

Jeśli zostawisz jej dwie wiadomości a ona mimo wszystko sie nie odezwie, to możesz ją sobie odpuścić. Jeśli zadzwoni po kilku tygodniach, to daj jej oficjalnie do zrozumienia, że po takim czasie, to już nie macie o czym ze sobą rozmawiać. A tak naprawdę jeśli dziewczyna nie odpisuje przez kilka tygodni, to możesz usunąć jej numer z książki adresowej bo na pewno już się do Ciebie nie odezwie. Przykro mi, ale takie rzeczy czasami się zdarzają.

Pamiętaj, że nie możesz poświęcać jednej dziewczynie zbyt dużo czasu. Szkoda go po prostu. Zacznij szukać nowych dziewczyn i z nimi się umawiaj. Zapamiętaj sobie, że każdy szanujący się facet, nie pozwoli sobie na to, żeby czekać tygodniami na wiadomość od dziewczyny, która w ogóle nie ma ochoty z nim rozmawiać. Znajdź sobie inne ciekawe kobiety i z nimi się umawiaj. Powodzenia w podrywaniu i owocnych sukcesów.